alebo

Juraj "Juraj" Ruman

Služby

Výživový poradca

Tvorba stravoacích plánov
Vstupy: Individuálne
Dĺžka: 1 hodina
Cena: dohodou
Vytvorim stravovací plán podľa cieľu klienta. Všetko na mieru, aby bol dodržany najrychlejši a najudržateľnejši progress.
Miesta poskytovania služieb:
Certifikačná autorita: Alianca výživových poradcov
Úroveň vzdelania: Certifikovaný výživový poradca
Prax od roku: 2016

O mne

Moje začiatky neboli ľahké, bol som ten chudý, tichý chlapec. Moje sebavedomie bolo veľmi malé, preto som sa snažil niečo zmeniť, tak som začal na sebe pracovať.
Keď som mal 14, začal som chodiť do miestnej posilňovne. V tom čase tam trénovali známy kulturisti. Pod svoje krídla ma zobral majster Slovenska v kulturistike.
Začal som sa vzdelávať v tejto oblasti a všetko, čo by mi pomohlo v cvičení a osobnostnom raste, som začal nasávať ako špongia, boli to rôzne štúdie, knihy, články, časopisy… Vo veku 20 rokov som sa stal plne osobným certifikovaným trénerom s praktickými skúsenosťami. Ďalšie vzdelávanie som získal cez rôzne kurzy, prednášky ale aj komunikáciou s osobnými trénermi a vyživovými poradcami.

O rok na tom som získal certifikát kvalifikovaného výživového poradcu. Zameral som sa na stravu, nastavenie stravovacieho plánu, vyber vhodných potravín a našiel som spôsob stravovania sa ktorý dosiahne najrýchlejšie a najudržateľnejšie výsledky.
Všetky svoje vedomosti a skúsenosti, ktoré som získal a ešte získam, chcem ďalej posunúť, pomáhať ostatným, aby tak dosiahli svoj cieľ jednoduchšie a rýchlejšie, ako som ho dosiahol ja.

V súčasnosti môžem povedať, že mám 7 ročné praktické skúsenosti s prácou s klientmi. Vytváranie individuálnych diet, tréningových plánov, riešenie autoimunitných ochorení a alergií. Dnes som si viac než istý, že dokážem vyriešiť vaše problémy a ukázať vám cestu k vášmu vysnívanému telu.

Ďalšie: Online tréningy a konzultácie, Vlastním vodičský preukaz
Vek: 24

Poloha

Späť Vytvoriť profil
Váš názor